Strony internetowe Toruń

Strony internetowe Toruń

Jesteśmy nowoczesną firmą tworzącą strony www. Toruń jest siedzibą naszej firmy, ale tworzymy strony internetowe dla klientów w całej Polsce. Cechuje nas profesjonalizm, dokładność oraz szybkość, jeśli chodzi o tworzenie stron. Toruń to też miasto, w którym rozpoczynaliśmy swoją działalność i dla firm z tego regionu tworzyliśmy pierwsze realizacje, szablony i strony internetowe.

nowoczesne strony internetowe Toruń1

Strony internetowe to nasza specjalność

Strony www, sklepy to oś naszej oferty. Projektowanie stron internetowych zaczynamy każdorazowo od konsultacji z klientem, jakie jest jego wyobrażenie i jak ma wyglądać strona WWW. Toruń jest miastem, w którym można skonsultować z nami wygląd strony osobiście. Projektowanie strony jesteśmy też w stanie przeprowadzić zdalnie. Każdorazowo staramy się, aby strony internetowe, które tworzymy, były dostosowane do wymagań Google i zoptymalizowane w sensie technicznym pod wyszukiwarki wyświetlające strony WWW. Toruń jest miastem, gdzie możemy podpisać z klientem umowę na tworzenie strony internetowej. Toruń to także miejsce, gdzie wspólnie z klientem zadbamy, aby strona była jak najbardziej dostosowana do wygody odbiorców. Tworzenie strony to także pełne wsparcie techniczne dla firmy, reklama i przygotowane przez nas projekty graficzne, które będą niezbędne, jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych. Toruń to też miejsce, gdzie będziemy chronić i przechowywać wszelkie dane wrażliwe firmy, projekty i kopie zapasowe strony – zgodnie z prawem dotyczącym zarządzania treścią.

Zapewniamy, że tworzone przez nas strony internetowe są atrakcyjne pod względem marketingowym, a jednocześnie funkcjonalne, wyposażone w aplikacje i jest możliwe ich skuteczne pozycjonowanie. Strony internetowe tworzone są na nowoczesnych narzędziach do projektowania, tworzenia i pozycjonowania stron, dzięki czemu strony internetowe są nowoczesne i responsywne. Sam wygląd strony i treści na niej zawarte zależą wyłącznie od życzenia i potrzeb naszych klientów. Te wypełniamy w 100%, jednak pełnimy też funkcję doradczą. Jesteśmy w stanie podpowiedzieć naszym klientom, jakie rozwiązania będą najkorzystniejsze, jeśli chodzi o funkcjonalność, przejrzystość i samo działanie strony internetowej. Gwarantujemy też, że wszystkie prace zostaną wykonane w najszybszym możliwym terminie, uzgodnionym z klientem podczas podpisywania umowy na wykonanie strony czy sklepu internetowego.

Projektujemy też sklepy internetowe całkowicie dostosowane do wymagań klienta. Doskonale wiemy, co jest najważniejsze, jeśli chodzi o tworzenie sklepów internetowych. Zadbamy o elementy graficzne i aby projektowany przez nas sklep internetowy był dla użytkownika niezwykle prosty wręcz intuicyjny w obsłudze. Sklepy internetowe podobnie jak projektowane przez nas strony internetowe można łatwo pozycjonować.

Koszt strony internetowej i sklepu

Strony internetowe, które projektujemy wyceniane są u nas w Toruniu zawsze indywidualnie, pod kątem danego zamówienia. Nasze realizacje zaczynają się od kilkuset złotych, gdzie strony mają formę wizytówki, aż po skomplikowane responsywne realizacje internetowe. Wiele zależy od tego, czy strona ma być jedynie reklamowa i spełniać funkcję informacyjną, czy też reklama ma się wiązać z całościowym prezentowaniem usług, jakie świadczy dana firma. Wpływ na cenę ma też funkcjonalność, stopień skomplikowania strony oraz to czy ma ona być zoptymalizowana pod SEO. Wszystkie te czynniki wpływają na koszt, jaki klient musi zapłacić za projektowanie stron. Toruń to siedziba główna naszej firmy i miejsce pracy grafików, informatyków zatrudnionych w naszej firmie. Ich stopień zaangażowania w tworzenie strony także wpływa na ostateczny koszt jej tworzenia. Koszt strony podraża portfel płatności, jeśli ma on zostać włączony w projekt strony. Portfel wyceniany jest także indywidualnie w zależności od życzenia klienta.

Inny jest też koszt, jeśli chodzi o projektowanie sklepów Internetowych. Tutaj oferta jest zróżnicowana, jeśli chodzi o parametry wyszukiwania, zastosowane elementy graficzne, jakie mają sklepy internetowe i wykorzystane szablony. Ostatecznie wpływ na cenę ma też fakt czy klient dostarczy nam autorskie teksty, które mają zostać zamieszczone w sklepie lub na stronie. Czy też samodzielnie mamy stworzyć treść strony internetowej.

projektowanie stron internetowych Toruń2
strony internetowe Toruń projektowanie3

Jak pracujemy

Pierwszym etapem jest przygotowanie oferty po kontakcie z klientem i uzgodnieniu wstępnych założeń, jeśli chodzi o tworzenie stron WWW. Toruń to miasto, w którym działamy i wszelkie ustalenia mogą być dokonane w siedzibie naszej firmy. Jednak podczas tworzenia strony internetowej możemy też uzgodnienia przeprowadzić za pośrednictwem nowoczesnych form komunikacji – mailem, telefonicznie, skypem. Oferta zostaję następnie przedstawiona klientowi do akceptacji i jeśli zostanie przyjęta, to przygotowujemy się do podpisania umowy na projektowanie stron internetowych. Toruń to miejsce, gdzie możemy taką umowę podpisać osobiście lub wysłać ją do klienta pocztą.

Po podpisaniu umowy przygotowujemy poglądową grafikę strony lub jeśli chodzi o sklepy internetowe, to modelu sprzedaży. Wszystkie projekty są oczywiście konsultowane z klientem w całym procesie, jakim jest tworzenie stron WWW. Toruń to miasto, w którym możemy osobiście spotkać się z klientem, celem wprowadzenia ewentualnych poprawek do strony. Jesteśmy jednak też w stanie zrobić to zdalnie. Po konsultacjach wprowadzamy ostateczne poprawki, aż do uzyskania całkowitej akceptacji klienta co do wyglądu i działania strony. Finalnie następuje optymalizacja techniczna i SEO strony oraz oczywiście jest publikacja w Internecie.

Zalety posiadania własnej strony WWW

Współcześnie posiadanie strony internetowej zwłaszcza przez firmy jest niejako obowiązkiem. Oznacza bowiem faktyczną obecność w sieci internetowej co ma znaczenie nie tylko prestiżowe, ale też przekłada się na faktyczną możliwość zwiększenia zysków płynących ze sprzedaży czy wzrost ilość świadczonych usług. Strona świadczy o profesjonalizmie i chęci dotarcia do klientów. Jest też po prostu wygodna. Dzięki niej jesteśmy w stanie w szybki sposób dotrzeć do tysięcy potencjalnych klientów, bez konieczności zwracania się do nich personalnie. Strona pełni bowiem niejako rolę 24 – godzinnej reklamy naszej firmy. Tym samym możemy dotrzeć do nowych klientów, a jeśli strona zostanie odpowiednio wypozycjonowana i rozreklamowana, to efekt finalny może być dla nas pozytywnie zaskakujący.

Dodatkowo każdorazowe odwiedziny klientów na naszej stronie są dla nas podpowiedzią, w jaki sposób projektować przekaz, na co położyć nacisk w ofercie i jak dostosować ją do indywidualnych oczekiwań potencjalnych naszych klientów. Wszystko to dzieje się niejako bez konieczności naszego udziału. Ingerencja w treści strony czy jej obsługiwanie możemy bowiem powierzyć specjalistycznej firmie, dzięki czemu całość funkcjonuje poprawnie bez konieczności angażowania naszych sił i środków.

Dlatego, jeśli wiesz, że musisz i chcesz posiadać estetyczną, a jednocześnie funkcjonalną stronę internetową lub sklep to zachęcamy cię do kontaktu z nami.

strony internetowe Toruń3